Hakkımızda

Zen Terapi Merkezi, bedensel ve zihinsel sağlığı kazanmak amacıyla: kupa terapi (hacamat ), bitkisel kürler, cilt bakimi , ağda , dorn terapi, osteopati, manuel terapi ,thai, jakuzi, aromaterapi masajı, bölgesel masajlar, isvec masajı, sporcu masajı, refleksoloji, derin doku masaj gibi alanlarda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Günümüz yaşam koşullarında; yoğun iş hayatı, uzun çalışma saatleri, hareketsizlik, trafik, stres, sık seyahatler ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları hem yaşam kalitenizi hem de kendinize ve ilişkinize ayırabildiğiniz kaliteli zamanı ciddi şekilde etkiliyor. Zen Terapi Merkezi, masaj, terapi ve bakım programları ile günlük hayatın etkilerinden bedensel ve ruhsal olarak arınmayı, şımartıcı terapiler ile keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor.

9

yıllık tecrübe


Ruhunuzu ve Bedeninizi Şımartın
15

hizmet çeşidi


ZEN TERAPİ MERKEZİ

ZEN TERAPİ MERKEZİ


Şehir hayatının tam ortasında, hayata kısa bir mola vermek ve şifayı yaşamlarına davet etmek isteyen herkese Zen Terapi Merkezi'nin kapıları açıktır.


Çünkü biliyoruz ki, herkesin içinde zaten o bilgelik var, Yaptığımız tek şey, o bilgeliğin ortaya çıkması için belli bir süre ışık tutmaktır..


Doğal Ürünler

Zen Terapi Merkezi Naturalist bir yaklaşımla sunmuş olduğu tüm uygulamalarında doğal ve organik ürünleri tercih etmektedir.

Hijyenik Ortam

Merkezimizde önce sağlık ilkesiyle yola çıkılarak hijyenik ve konforlu bir mekanda hizmet verilmektedir

Uzman Personel

Merkezimizde Uzman ve deneyimli kadromuzl tarafından Etik Kurallar'a uygun olarak kusursuz hizmet alırsınız..