Bitkisel Kürler ile Şifa | Bursa

BİTKİSEL KÜRLER | Bursa

Tıbbın atası, babası olarak tüm dünyanın kabul gördüğü Lokman Hekim...Lokman Hekim’e göre dünya üzerinde hiç bir ot, bitki boş vere var edilmemiştir. Her bitkinin, insan sağlığına büyük faydası olduğunu bizler de biliyoruz. Günümüzde alternatif tıp olarak adlandırılan tıp, yüzyıllar evvelinde modern tıbbın temelini atmıştır. İlaç sektörünün bizi öldürmediği gibi, iyileştirmediğinide biliyoruz. Bizleri ilaçlara köle edip, ilaçlarının satılmasını ve dolayısıyla da para kazanmayı hedeflediğini birçok yerden okuyoruz ya da duyuyoruz.

Çoğumuz zaten bitki kürleri yapıyor, hayatımıza bitkileri dahil ediyoruz. Ama bunu profesyonel ellerden almak, tabiki daha uygun olur. Çünkü başkasına iyi gelen bize iyi gelecek diye bir kaide yok. Yanlış kürler, insan ölümlerine kadar gitmektedir. O nedenle bir uzman desteğiyle, hangi hastalığınız varsa o hastalığa uygun, ya da sadece ek gıda takviyesi olarak almak istediğimiz kürler bünyenize, kan grubunuza uygun olmalıdır. Herhangi bir alerjik durum söz konusu ise, yine o hassas durumlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Zen Terapi Merkezi kurucusu, uzman terapist Sayın Naz Özen’in size uygun kürlerine sahip olmak için buradan iletişime geçiniz…

Yeniden doğmaya hazır mısınız?

Masajın sonunda iliklerinize kadar hissedeceğiniz rahatlık ve huzur ile daha zinde olarak bir sonraki güne başlayacaksınız.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram